h i r d e t é s
Országos ingyenes aprópiac

Bejelentkezés
Hirdetés
Kategóriák
Összesen 44267 hirdetés

Állás, oktatás » Állásajánlatok

Pénzügyi adminisztrátor  Hirdetés azonosító: 464679

Pénzügyi adminisztrátor

Szegedi partnercégünk csapatába keresünk pénzügyi adminisztrációs feladatokra megváltozott munkaképesség? munkatársat. Partnerünk egy 20 éve m?köd? stabil épít?ipari cég, mely kivitelezéssel, épületbontással és gépek bérbeadásával egyaránt foglalkozik.
Feladatok:
• számlák rendezése, lef?zése (könyvelésre, saját dossziéba);
• kompenzációs megállapodások elkészítése, nyomon követése;
• kintlév?ségek kezelése, fizetési felszólítások elkészítése, megküldése;
• banki forgalom figyelése, bankegyenlegek rögzítése a megfelel? helyre, banki utalások és számlák összeegyeztetése;
• pénzügyi levelezések kezelése, megválaszolása;
• számla visszaküldések, egyenlegközl?k kezelése, kapott felszólítások kezelése;
• statisztikák, kimutatások elkészítése;
• számlák eljuttatása a könyvelésre;
• szerz?dések kezelése, aláírt saját példányoknak a felrögzítése, szkennelése, majd lef?zésének kezelése;
• postán, emailen bejöv? számlák és levelezés iktatása, ellátása dátum bélyegz?vel, szétosztása igazolásra, kódolásra, ügyintézésre, hetente kétszer a pénzügyre visszaérkezés ellen?rzése.
Elvárások:
• legalább középfokú végzettség (lehet?ség szerint pénzügyi területen);
• magabiztos Excel ismeret (függvények használata is);
• pénzügyi tanulmányok;
• megváltozott munkaképességet igazoló dokumentum.
El?nyök:
• pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
• német nyelvtudás.
Amit kínálunk:
• bejelentett, hosszú távú munkalehet?ség;
• biztos háttérrel rendelkez?, magyar tulajdonú vállalatnál történ? munkavégzés;
• elkötelezett, támogató csapat.
Munkaid?: napi 8 óra, hétköznapokon 8:00-16:30
Érdekl?dni lehet: +36306058667
Amennyiben azonosulni tud a pozícióval, kérjük, jelentkezzen karrieroldalunkon:

(2021.03.18.)

Hirdető adatai:
Név: Produkteam Kft.
Telefon: +36306058667

Üzenet küldése a hirdetőnek:

Felhívjuk a figyelmét, hogy amennyiben marketing célból küld üzenetet hirdetőinknek, kivétel nélkül minden esetben jogi következménnyel jár!

Az Ön e-mail címe:
Telefonszáma:
Üzenet szövege:
Kérjük írja be az alábbi 5 betûből álló szót!
kódszó