h i r d e t é s
Országos ingyenes aprópiac

Bejelentkezés
Hirdetés
Kategóriák
Összesen 44225 hirdetés

Állás, oktatás » Állásajánlatok

Villanyszerelõi munka külföldön  Hirdetés azonosító: 461918

Villanyszerelõi munka külföldön

Ár: 0 Ft

Jól mûködõ, folyamatosan bõvülõ csapatunkhoz külföldi munkavégzésre keresünk:

- villanyszerelõket
- a munkafolyamatok koordinálásához német nyelvtudással rendelkezõ építésvezetõt, csoportvezetõt.

Feladatok:

- Villanyszerelõk feladata: épületvillamosság, erõs és gyengeáramú bekötések, kábelfektetés, kábelhúzás
- Építésvezetõ, csoportvezetõ feladata: a munkacsoport munkavégzésének koordinálása, egyeztetés a német partnerrel, napi munkafolyamatok kiadása, ellenõrzése, átvétele. Adminisztrációs jelentések készítése.

Elvárások:

- Villanyszerelõk: szakirányú szakmai végzettség
- Építésvezetõ, csoportvezetõ: német nyelvtudás

Elõnyök:

- Villanyszerelõk: német nyelvtudás, szakmai tapasztalat, rajzról olvasás
- Építésvezetõ, csoportvezetõ: villanyszerelõi szakmai tapasztalat, jó kommunikációs készség magyar és német nyelven, vezetõi tapasztalat

Amit nyújtunk:

- Munkavégzéshez szükséges szerszámok, kisgépek
- Munkaruha, védõeszközök
- Céges autó a ki- és hazautazáshoz, munkába járáshoz
- folyamatos munkavégzés
- munkavégzés arányos jövedelem

Munkavégzés helye:

Ausztria, Hollandia, Németország

Önéletrajzokat az info.wattvillmont@gmail.com várjuk.

(2017.05.14.)

Hirdető adatai:
Név: Watt-Vill Montage Kft.
Telefon: 06-48-310-289

Üzenet küldése a hirdetőnek:

Felhívjuk a figyelmét, hogy amennyiben marketing célból küld üzenetet hirdetőinknek, kivétel nélkül minden esetben jogi következménnyel jár!

Az Ön e-mail címe:
Telefonszáma:
Üzenet szövege:
Kérjük írja be az alábbi 8 betûből álló szót!
kódszó