h i r d e t é s
Országos ingyenes aprópiac

Bejelentkezés
Hirdetés
Kategóriák
Összesen 31 hirdetés

Állás, oktatás

Betanított fizikai munka  Hirdetés azonosító: 465056

Betanított fizikai munka

Ár: Nettó 206000-220000 Ft

Azonnali kezdéssel betanított fizikai munka!
Stabil hátter?, több évtizedes múlttal rendelkez?, kerámiákat készít? céghez keresünk jó fizikummal rendelkez? betanított munkaer?t.

Fizetés: Nettó 188.000-210.000Ft/hó + 12.000 SZÉP kártya

Feladatok:
kerámia iszap formába öntése;
megszáradt kerámia kiszedése a formából;
selejtezés és megjelölés.

Elvárások:
minimum alapfokú végzettség;
jó állóképesség;
nehéz fizikai munka bírása.

El?ny:
m?szaki végzettség (szakmunkásképz? vagy szakközépiskola);
targoncavezet?i engedély;
gyártásban szerzett gépkezel?i tapasztalat.

Amit kínálunk:
teljesítmény alapú bónuszok;
cafetéria;
13. havi bér;
kedvezményes munkahelyi étkezés;
ingyenes éves strandbérlet.

Munkavégzés helye: Hódmez?vásárhely
Munkaid?: 2 m?szakos munkarend 06:00-14:00, 14:00-22:00
Érdekl?dni lehet: +36306058667
Jelentkezni honlapunkon, az alábbi linken lehetséges:

(2021.12.10.)

Hirdető adatai:
Telefon: +36306058667

Üzenet küldése a hirdetőnek:

Felhívjuk a figyelmét, hogy amennyiben marketing célból küld üzenetet hirdetőinknek, kivétel nélkül minden esetben jogi következménnyel jár!

Az Ön e-mail címe:
Telefonszáma:
Üzenet szövege:
Kérjük írja be az alábbi 5 betûből álló szót!
kódszó