h i r d e t é s
Országos ingyenes aprópiac

Bejelentkezés
Hirdetés
Kategóriák
Összesen 44204 hirdetés

Állás, oktatás

Brigádvezet? traktoros  Hirdetés azonosító: 464626

Brigádvezet? traktoros
Nagy múltú partnercégünkhöz, Csongrád-Csanád megyei mez?gazdasági területre keresünk brigádvezet? traktoros munkakörre tapasztalattal rendelkez? munkavállalót. Amennyiben tud azonosulni a munkakörrel és a lentebb leírt elvárásokkal, várjuk jelentkezését!
A munkakörrel járó feladatok:
• 4 er?gépkezel? kolléga irányítása;
• a meghatározott mez?gazdasági munkafeladatok elvégzése, továbbá annak helyszíni irányítása;
• a munkavégzéssel kapcsolatban felmerül? adminisztrációs kötelezettségek teljesítése;
• munkagépek karbantartása, szervizelésének irányítása.
Elvárások, feltételek:
• mez?gazdasági gépkezel?, vagy mez?gazdasági gépész szakmunkás végzettség;
• 2 év gyakorlati tapasztalat.
• munkaszervezési feladatokban szerzett jártasság;
• mez?gazdasági, valamint erdészeti munkagépek és munkaeszközök üzemeltetésében, javíttatásában, szervizelésében szerzett gyakorlat;
• mez?gazdaság és erdészeti kultúrákban végzett agrotechnológiai eljárások ismerete (pl.: kaszálás, rendsodrás, bálázás, szántás).
El?ny:
• felhasználói szint? számítástechnikai ismertek;
• fakitermel?i szakképzettség;
• önállóság;
• problémamegoldó képesség.
Amit kínálunk:
• hétköznapi munkavégzés: hétf?t?l csütörtökig 7:30-16:30-ig, és pénteken 7:30-13:30-ig;
• utazási költségtérítés;
• hosszú távú munkalehet?ség.
Érdekl?dni lehet: 06/30 605-8667 telefonszámon.
Jelentkezés: kérjük, regisztráljon karrieroldalunkon, és töltse fel önéletrajzát:

(2021.01.19.)

Üzenet küldése a hirdetőnek:

Felhívjuk a figyelmét, hogy amennyiben marketing célból küld üzenetet hirdetőinknek, kivétel nélkül minden esetben jogi következménnyel jár!

Az Ön e-mail címe:
Telefonszáma:
Üzenet szövege:
Kérjük írja be az alábbi 10 betûből álló szót!
kódszó