h i r d e t é s
Országos ingyenes aprópiac

Bejelentkezés
Hirdetés
Kategóriák
Összesen 44048 hirdetés

Állás, oktatás » Állásajánlatok

Pénzügyi adminisztrátor  Hirdetés azonosító: 464022

Pénzügyi adminisztrátor

Modern munkakörnyezetû, szegedi telephelyû építõipari partnerünkhöz keresünk pénzügyi adminisztrátor munkatársat. A cég kb. 50 fõs, családias, a könyvelés és bérszámfejtés kiszervezve zajlik, a leendõ kollégának ezek elõkészítését kellene végezni. Pénzügyi végzettség nem elvárás, de elõny. Ajánljuk ezt a pozíciót, ha adminisztratív munkát keres, és szívesen vállalna felelõsségteljes feladatokat.
Feladatok:
• elektronikus utalások lebonyolítása;
• beérkezõ számlák rendszerezése a könyvelés számára;
• kimenõ számlák készítése elektronikus számlázó programmal;
• szerzõdések, teljesítésigazolások készítése minta alapján;
• jelenléti ívek elõkészítése a bérszámfejtés részére, órabéres rendszer;
• bérek kiosztása;
• könyveléssel, bérszámfejtéssel kapcsolattartás;
• pénztár vezetése;
• alkalmanként fedezetkezelés;
• adminisztráció.
Munkaidõ: hétfõtõl péntekig 08:00-16:00.
Elvárások:
• középfokú végzettség;
• felhasználói szintû számítógépes ismeret;
• Excel ismeret;
• versenyszférában szerzett munkatapasztalat;
• precizitás.
Elõny:
• pénzügyi végzettség;
• építõipari cégnél szerzett munkatapasztalat.
Amit kínálunk:
• kiemelkedõ bérezés;
• modern, kellemes munkakörnyezet;
• stabil, komoly hátterû vállalati kultúra;
• családias légkör.
Érdeklõdni lehet: +36306058667
Jelentkezni a linken található ûrlap kitöltésével lehet: http://www.produkteam.hu/oneletrajz/penzugyi_adminisztrator__szeged

(2019.10.16.)

Hirdető adatai:
Telefon: +36306058667

Üzenet küldése a hirdetőnek:

Felhívjuk a figyelmét, hogy amennyiben marketing célból küld üzenetet hirdetőinknek, kivétel nélkül minden esetben jogi következménnyel jár!

Az Ön e-mail címe:
Telefonszáma:
Üzenet szövege:
Kérjük írja be az alábbi 5 betûből álló szót!
kódszó