h i r d e t é s
Országos ingyenes aprópiac

Bejelentkezés
Hirdetés
Kategóriák
Összesen 43684 hirdetés

Állás, oktatás » Állásajánlatok

ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS BESZERZÉSI TERÜLETRE  Hirdetés azonosító: 462665

ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS BESZERZÉSI TERÜLETRE

Feladatok:
• Javítási munkák megrendelésének elkészítése;
• elvégzett ellenőrzések rögzítése;
• rongálások helyreállítási munkálatainak anyagfelhasználásának és számlázásának előkészítése;
• raktári anyagvételezés, anyagelszámoltatás;
• beszerzéssel kapcsolatos megrendelők készítése;
• raktári és készenléti raktári készletek kezelése;
• műszaki reklamációk, panaszok nyilvántartása, kivizsgálásban való közreműködés;
• ügyfelekkel való kommunikáció személyesen és telefonon keresztül;
• nyilvántartások vezetése, adatgyűjtés és továbbítás.
Elvárások:
• érettségi bizonyítvány;
• magabiztos számítógépes ismeretek (excel, word);
• precíz munkavégzés;
• megbízhatóság.
Előny:
• SAP ismeret;
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Munkavégzés helye: Tatabánya
Munkavégzés ideje:
• Heti 40 óra 7-17 órás intervallumban;
• Határozott idejű munkaszerződés;
• Bejelentett munkaviszony.
Amit kínálunk:
• Versenyképes fix bér plusz cafetéria;
• munkába járás támogatása;
• modern, kellemes munkakörnyezet;
• stabil vállalati háttér.
Bérezésről a személyes elbeszélgetésen tudunk információt nyújtani.
Jelentkezés az alábbi linken keresztül: http://produkteam.hu/allasajanlat/adminisztracios_munkatars_muszakibeszerzesi

(2017.11.01.)

Üzenet küldése a hirdetőnek:

Felhívjuk a figyelmét, hogy amennyiben marketing célból küld üzenetet hirdetőinknek, kivétel nélkül minden esetben jogi következménnyel jár!

Az Ön e-mail címe:
Telefonszáma:
Üzenet szövege:
Kérjük írja be az alábbi 8 betűből álló szót!
kódszó