h i r d e t é s
Országos ingyenes aprópiac

Bejelentkezés
Hirdetés
Kategóriák
Összesen 44137 hirdetés

Ingatlan, albérlet

Ausztriai építõipari munkák profi brigádoknak  Hirdetés azonosító: 461244

Ausztriai építõipari munkák profi brigádoknak

Ausztria : építõ iparban aktuális munka ajánlatunk
Csakis összeszokott profi nem italozó brigádokat keresünk.

Pozíció : 1, ) Gipszkarton szerelés
2.) Kõmûves
Munkavégzés helye : Linz Felsõ Ausztria
Kezdés : Azonnal
Munkakör:
Gipszkarton szerelés : Lakóházaknak a belsõ válaszfalainak rajzról való kivitelezése
jelen mennyiség 6000 m2 / kizárólag hosszútávban várjuk jelentkezõket /
Kõmûves : régi ablak bontása, új ablak beépítése , kávázás , ajtók beépítésének helyei falazása, stb. / munka függvénye , mikor mit kell csinálni /
Elvárás:
végzettség – kitanult szakmunkás képzõ vagy
Tapasztalat min. : 3 év
Rajzok olvasása , után annak kivitelezése
Kor 23-50
Munkabírás
Jó egészségi állapot
Precíz, pontos munka
Brigádok esetében 4-5 fõ , legalább 1 fõ –nek kell rendelkezni német nyelvismerettel, rendelkezni kell saját autóval.

Kínálunk:
Hosszútávú munka
Osztrák bejelentett munka
Szállás biztosítása – költségek nélkül
Családi házakban , panziókban történik az elszállásolás
Napi bejárás saját autóval utazási támogatás van ha a szállás 20-30km-re van a munka területtõl.
Ha kevesebb pár km akkor nem térítik.
Étkezés : önköltséges
Munkaidõ:
reggel 7-17 ig 18-ig szombat nem kötelezõ de vállalható, de ha a munka úgy kívánja , hogy be kell idõre fejezni akkor kötelezõ.
Hazajárás : egyedi döntés saját költségen hétvégenként
Bérezés:
Gipszkarton szerelõk : 7, 5 - 8 euró nettó idõvel teljesítmény alapján
Kõmûvesek : 9 euró nettó
200 óra : 1500-1800 euró Vannak akik 1900 eurót megkeresik
Átszámítva : min 450.000ft – 570.000ft
Fizetés elõleg : két nap ledolgozása után már kérhetõ 100 euró
Fizetés : bankszámlára minden hónap 10-13 között.
Jelentkezés kizárólag csak telefonon +36307775879-es számon.
(2017.01.29.)

Hirdető adatai:
Telefon: +36307775879

Üzenet küldése a hirdetőnek:

Felhívjuk a figyelmét, hogy amennyiben marketing célból küld üzenetet hirdetőinknek, kivétel nélkül minden esetben jogi következménnyel jár!

Az Ön e-mail címe:
Telefonszáma:
Üzenet szövege:
Kérjük írja be az alábbi 5 betûből álló szót!
kódszó